צ'אט בוט לעסקים

צ’אט בוט מבוסס צ’אט צ’יפיטי לעסקים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

תיאור

רוצים לייעל את העסק שלהם בעזרת בינה מלאכותית? צ’אט בוט מבוסס צ’אט GPT זה הפתרון שלכם.

בעזרת הצ’אט בוט שלנו תוכלו לייצר מענה אוטומטי באתר שלכם מבוסס על התוכן שיש לכם באתר בלבד בקלות.

איך זה עובד?

פשוט מאוד, הצ’אט בוט שלנו מבוסס על צ’אט GPT, מיד לאחר התשלום אנחנו ניקח את כל התוכן באתר שלכם ונחבר לצ’אט בוט שלנו ולמעשה כל שאלה שהצ’אט יקבל הוא יענה על בסיס התוכן שיש לכם באתר לפי הבינה של CHATGPT.

איך צ'אט יכול לעזור לכם לעסק?

הצ’אט בוט יענה לכל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם ללא צורך בנציג אונליין שיעלה לכם כסף להחזיק במשרה מלאה, הצ’ט בוט יעבוד 24/7 וידע את כל החומר של העסק שלכם לפי מה שיש באתר. יש אפשרות להוסיף גם עוד מידע אשר לא כתוב באתר לתוך הצ’אט.

כאשר לקוח פוטנציאלי מקבל את המידע שהוא מחפש בקלות, ללא צורך בהמתנה לנציג זה יגדיל את סיכוי הרכישה/סגירת השירות של הלקוח הפוטנציאל והוא יהפוך ללקוח רשמי שלכם.

איך זה יראה באתר שלי?

הצ’אט שלנו מקצועי מאוד והוא יותאם בעיצוב שלו לפי המותג שלכם, בעת הרכישה תוכלו להעביר לנו לוגו, צבעים ואפילו תמונת פרופיל.

האם הצ'אט בוט מתאים לאתרים עם תוכן מתעדכן?

בהחלט, אנו מתחייבים לעדכן את התוכן של הצ’אט בוט לפי האתר שלכם כאשר אתם מבקשים, במידה ומדובר באתר שמתעדכן עם מודעות כגון מוצרים או שירותים בקצב שהוא יומי/שבועי נוכל גם לעשות זאת אך נצטרך לתאם זאת מראש, תוכלו להשאיר פרטים או ליצור איתנו קשר בוואטסאפ במספר 050-299-0007.