🔴 קורס אונליין

קורס מידג’ורני

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

תיאור

כמה פעמים חיפשנו ברחבי האינטרנט ואפילו תמורת תשלום, תמונה לפי רעיון מסוים ולא ממש מצאנו אחת מדויקת. מי מאיתנו לא אמר “זה לא בדיוק מה שאני מחפש אבל, זה מה שיש אז אתפשר” הבשורה היא, לא רק שלא צריך להתפשר אלא, אפשר וזה המקום להתפרע.

מידג’רני הושק לראשונה ביולי 2022, ומיליוני אנשים מכל תחום מוצאים בו פתרון יצירתי ומדויק, בקליק אחד וחוסכים זמן יקר וכסף רב.

היום כבר ידוע, כי תמונה אחת, לא רק שווה הרבה מילים אלא גם הרבה מאוד כסף.

אנחנו מזמינים אותכם להצטרף לנרשמים רבים, שכבר בשיעורים הראשונים החלו לעצב לעצמם את האתר, הלוגו והעסק ולחוות איתם את הגילוי האומנותי הפרטי שלך, גם ללא הכשרה, ידע או ניסיון מוקדמים.

המהפכה הטכנולוגית כבר כאן והיא רק בראשית דרכה.
אל תישארו מאחור
קליק אחד ואתם איתנו בעתיד.

סילבוס ושיעורי הקורס

מהו מיד'גרני ואיך הוא עובד?

מידג’רני הוא כלי מחולל אמנות באמצעות טקסט, המבוסס על בינה מלאכותית. במילים אחרות מדובר בכלי מתוחכם, היוצר תמונה לכל טקסט בעל תיאור שנבקש. אנו לא צריכים להיות בעלי מיומנות באיור, שרטוט או בכל ידע בגרפיקה ואומנות. עלינו להגדיר במילים את מה שנרצה ומידג’רני כבר ידע לתרגם את הבקשה שלנו לתמונה ב-60 שניות בלבד.

ככל שנמקד כמה שיותר מילות מפתח בטקסט שלנו כמו, סגנון אמנותי, תאורה, גוונים דומיננטים, פריטים ספציפיים שנרצה שיופיעו, נקבל יותר תוצאות ונוכל לבחור בתמונה המדויקת לנו ביותר עבורנו.

הכלי היצירתי הזה מאפשר לנו לערוך תמונה קיימת, ליצור דמות אחידה עם כמה הבעות פנים או עם תנועות מתמשכות עוקבות, כדי ליצור סוג של סרטון. בנוסף, נוכל ליצור הדמיות לעיצוב פנים וחוץ של חללים, נוכל ליצור לעצמנו לוגו לעסק, איורי קומיקס, עיצוב מוצרים שונים כמו אופנה, עיצוב תעשייתי, כרזת פרסומת ותדמית ועוד. האפשרויות של הכלי המופלא הזה, הן בלתי מוגבלות וככל שנשתולל  איתו, כך הוא יגיב לנו.

השימוש במידג’רני מתבצע מיום השקתו, ביולי 2022, באמצעות האפליקציה דיסקורד וכרגע ניתן להשתמש בו רק בשפה האנגלית, אך בעתיד הממשק יכלול שפות נוספות.

היתרונות בשימוש במידג’רני הם רבים ומשמעותיים, החל מהשראה אינסופית ליצירה עבור אמנים ועבור מי שחובב אומנות אך לא התנסה בה. , Midjourney הוא משאב למידה נדיר עבור חובבי ומשתמשי יצירה, כמו פרסומאים, אנשי מדיה ושיווק בכל רמות המיומנות. המשתמשים יכולים לקבל תובנות לגבי טכניקות, סגנונות וקומפוזיציות אמנותיות שונות, על ידי בחינת ההנחיות וההצעות האמנותיות שנוצרו. החשיפה וההתנסות לצורות אמנות מגוונות, מטפחת למידה וצמיחה מתמשכים.

באמצעות השימוש במידג’רני, החיסכון בחומרי יצירה וזמן הוא אדיר. הכלי המופלא הזה, מספק במהירות הצעות ומייצר טיוטות של יצירות אמנות, בכך הוא מאפשר להתמקד בחידוד והוספת הטאץ’ האישי ומאיץ את ההתקדמות היצירתית של המשתמש.

מידג’רני מנגיש את האומנות והיצירה לקהל הרחב ולמעשה, כל אדם ללא הכשרה יכול להשתמש בכלי הזה, ליצור בעצמו אומנות ללא הגבלה, עם חותם פרטי, מבלי לצאת מהבית או לבזבז כסף רב עבור חומרי יצירה יקרים, כמו חומרי צביעה וגיליונות נייר.

מידג’רני הוא הכלי המתקדם ביותר לכל שרטט, מעצב, גרפיקאי, מאייר איש שיווק ופרסום ולכל חובב אומנות חזותית. זהו כלי אידיאלי ליצירת פרסומות ומוצרי תדמית וקידום מכירות של כל עסק בכל תחום. הוא הופך אותנו לפרסומאים, המעצבים ולאנשי השיווק של העסק שלנו, במרחק הקלקה במקלדת, מה יותר נהדר מזה?!

מאחר והאפשרויות לשימוש הן כל כך רבות ומגוונות וכדי לצייד אותך בכלים מעשיים, אני שמח להציג את הקורס המקיף ללימוד מידג’רני. הקורס הוא דיגיטלי כלומר, כל 34 השיעורים מוקלטים מראש וניתנים לצפייה מכל מקום, בכל זמן וכמה פעמים שתרצה. הקורס ילווה אותך צעד צעד ויקנה לך כלים פרקטים להבנה ושימוש בטכנולוגיה המתקדמת, כדי שתוכל להפיק, לא רק ידע ומיומנות אלא גם הנאה רבה.

הקורס מותאם לרמה האישית שלך ואתה הוא הקובע את קצב ההתקדמות בלימוד, גם אם אין לך כל הכשרה או ניסיון בכל סוג של אומנות ועיצוב.
המידג’רני מנתק את התלות לאנשי מקצוע, מפתח בך את הפן האומנותי ומעל הכל, חוסך לך זמן יקר וכסף והתוצאה המתקבלת היא יצירה עם החותם הייחודי רק לך.

בקורס נלמד בין השאר, בניית דמויות, פרופורציה, דיוק פנים, שינוי קומפוזיציות, הנפשת דמויות, הגדלת רזולוציות, צביעת תמונות שחור לבן, זכויות יוצרים, שילוב ועבודה עם צ’אט GPT ועוד.

הקורס מתמקד בהנגשת מידג’רני לשימוש היומיומי, בעסק ובחיים הפרטיים.